Mužstvo | 11.9. pondělí | 12.9. úterý | 13.9. středa | 14.9. čtvrtek | 15.9. pátek | 16.9. sobota | 17.9. neděle |
BRANKÁŘI | volno | 15:00 žáci ČD B | 15:00 žáci ČD B | volno | volno | volno | volno |
HOLKY | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | volno | 17:00 Hroznová Lhota - FK, hřiště Hr. Lhota | volno | 10:00 FK - Veselí nad Moravou, hřiště Rybáře - starší holky | 10:00 FK - Blatnice p. Sv. Ant., hřiště Rybáře - mladší holky |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62012 a mladší | 16:00 - 17:00 Rybáře | volno | volno | volno | 16:00 - 17:30 Rybáře | volno | 9:00 turnaj Kopčany |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2011 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | 9:00 turnaj Hrušky | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2010 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | 10:00 FK - Veselí nad Moravou, hřiště Nesyt | 9:00 turnaj Kopčany |
9:00 miniliga Hustopeče | |||||||
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2009 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 10:00 Svatobořice - FK, hřiště Svatobořice |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2008 | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | 10:00 FK - Veselí nad Moravou, hřiště Nesyt | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2007 | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 17:00 FK - Svatobořice, hřiště Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | minirepublika České Budějovice | 11:00 Lovčice - FK, hřiště Lovčice |
Mužstvo | 11.9. pondělí | 12.9. úterý | 13.9. středa | 14.9. čtvrtek | 15.9. pátek | 16.9. sobota | 17.9. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2006 | volno | 15:00 - 16:30 ČD B | 15:00 - 16:30 ČD B | 15:00 - 16:30 ČD B |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:45 (REDAKO) |
11:45 Lednice - FK, hřiště Lednice | 10:00 FK - Vyškov, hřiště ČD A |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2005 | volno | 15:00 - 16:30 ČD B | 15:00 - 16:30 ČD B | 15:00 - 16:30 ČD B |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:45 (REDAKO) |
11:45 Lednice - FK, hřiště Lednice | 10:00 FK - Vyškov, hřiště ČD A |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2004 | volno |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:45 (REDAKO) |
14:00 FK - Inter Bratislava, hřiště Ratíškovice - vedlejší, odj.13:00 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:45 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 ČD B |
11:45 Sparta Brno - FK, hřiště Hněvkovského, odj.8:00 (REDAKO) |
volno |
10:00 Lednice - FK, hřiště Lednice | |||||||
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2003 | volno | 15:00 - 16:30 Duhovka |
14:00 FK - Inter Bratislava, hřiště Ratíškovice, odj.13:00 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:45 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 ČD B |
10:00 Sparta Brno - FK, hřiště Hněvkovského, odj.8:00 (REDAKO) |
volno |
10:00 Lednice - FK, hřiště Lednice | |||||||
Mužstvo | 11.9. pondělí | 12.9. úterý | 13.9. středa | 14.9. čtvrtek | 15.9. pátek | 16.9. sobota | 17.9. neděle |
ML. DOROST U16 – 2002 | 16:30 - 18:00 ČD B |
16:30 - 18:00 Rybáře, odj.14:45 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 ČD B | 16:30 - 18:00 ČD B |
16:45 Břeclav - FK, hřiště Třída 1. Máje, odj.13:00 (REDAKO) |
volno | volno |
ML. DOROST U17 – 2001 | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/Duhovka |
16:30 - 18:00 Rybáře, odj.14:45 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 ČD B | volno | 16:30 - 18:00 ČD B |
12:30 Pelhřimov - FK, hřiště Nádražní 1536, odj.6:45 (REDAKO) |
volno |
ST. DOROST U18 - 2000 | volno | 16:30 - 18:00 ČD B | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/Duhovka | 16:30 - 18:00 ČD B |
14:30 Břeclav - FK, hřiště Třída 1. Máje, odj.13:00 (REDAKO) |
volno | volno |
ST. DOROST U19 - 1999 | 16:30 - 18:00 ČD B | 16:30 - 18:00 ČD B | 16:30 - 18:00 ČD B | volno | 16:30 - 18:00 ČD B |
10:00 Pelhřimov - FK, hřiště Nádražní 1536, odj.6:45 (REDAKO) |
volno |
MUŽI | 17:00 - 18:30 ČD A | 18:00 - 19:30 ČD B | 17:00 - 18:30 ČD A | volno | 17:00 - 18:30 ČD A | 15:30 FK - Líšeň, hřiště ČD A | volno |
Staří páni | volno | 18:00 - 19:30 Rybáře | volno | volno | 18:00 - 19:30 Rybáře | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.