Mužstvo | 13.11. pondělí | 14.11. úterý | 15.11. středa | 16.11. čtvrtek | 17.11. pátek | 18.11. sobota | 19.11. neděle |
BRANKÁŘI | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY | 16:00 - 17:30 hala Lužice | volno | volno | 18:00 - 19:30 Lipovka | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62012 a mladší | 17:00 - 18:00 Mírák MT | volno | 16:30 - 18:00 Mírák VT | volno | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2011 | 16:30 – 18:00 Vančurka | 17:00 - 18:30 Mírák VT | volno | volno | volno | HT Lužice | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2010 | 16:00 - 17:00 Mírák VT | volno | 16:30 – 18:00 hala Želva Dubňany | 15:30 - 17:00 Mírák VT | volno | OHL Dol. Bojanovice | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2009 | 16:30 - 18:00 Lipovka | volno | 16:30 – 18:00 hala Želva Dubňany | volno | volno | OHL Dol. Bojanovice | HT Olšany |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2008 | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | 16:00 - 17:30 hala Lužice | volno | volno | 9:00 Slovácko - FK | OHL Dol. Bojanovice |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2007 | volno | volno | 16:30 - 18:00 Lipovka | volno | 15:30 - 17:00 hala Lužice | volno | triangl Senica |
OHL Dol. Bojanovice | |||||||
Mužstvo | 13.11. pondělí | 14.11. úterý | 15.11. středa | 16.11. čtvrtek | 17.11. pátek | 18.11. sobota | 19.11. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2006 | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD | volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno | volno | volno | 10:00 triangl Vyškov, hřiště UT Vyškov |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2005 | volno | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno | HT TCM Brno | volno | volno |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2004 | 14:45 - 16:15 hala TEZA | volno | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno | volno | volno |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2003 | volno | 14:45 - 16:15 hala TEZA | volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno | 11:00 KEN Veselí - FK, hřiště UT Veselí n. M. | volno |
Mužstvo | 13.11. pondělí | 14.11. úterý | 15.11. středa | 16.11. čtvrtek | 17.11. pátek | 18.11. sobota | 19.11. neděle |
ML. DOROST U16 – 2002 | volno | 16:30 - 18:00 hala Lipovka | volno | 16:30 - 18:00 hala Lipovka | volno | volno | volno |
ML. DOROST U17 – 2001 | volno | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | volno | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | volno |
ST. DOROST U18 - 2000 | volno | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | volno | volno |
ST. DOROST U19 - 1999 | volno | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | volno | volno |
MUŽI | volno | 18:30 - 20:00 UT Dubňany | 16:30 - 18:00 UT Dubňany | 15:30 - 17:00 ČD A | 13:30 FK - UH. Brod, hřiště ČD A | volno | volno |
Staří páni | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.