Mužstvo | 13.5. pondělí | 14.5. úterý | 15.5. středa | 16.5. čtvrtek | 17.5. pátek | 18.5. sobota | 19.5. neděle |
BRANKÁŘI | volno | 16:30-17:30 Malá UT U ČD pro brankáře U11/10 + holky | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY přípravka | volno | ml./st. 17:00/18:00 FK-Dambořice | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | volno | ml./st. 14:00/15:00 Dol.Bojanovice-FK |
HOLKY žačky | volno | 17:30 FK-Hovorany, hř. Hovorany | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | volno | 10:00 Lužice - FK |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62013 a mladší | volno | 17:00 - 18:00 Rybáře "Školky v pohybu" | 16:30 - 17:30 Rybáře | 17:00 - 18:00 "Školky v pohybu" UT ČD | 16:30 -18:00 Malá UT ČD | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2012 | 17:00 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 17:30 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Malá UT ČD | Liga Benjamínků - Ratíškovice | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2011 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 17:00 FK-Mirava, hř. Nesyt | 9:30 FC Veselí-FK | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2010 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2009 | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 17:00 FK-Mirava, hř. Nesyt | volno | 10:00 Svatobořice - FK |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2008 | 16:30 - 18:00 Nesyt | 17:15 Čejč-FK | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | Alexandria Cup 2019 Tvrdonice | 13:00 Vnorovy - FK |
Mužstvo | 13.5. pondělí | 14.5. úterý | 15.5. středa | 16.5. čtvrtek | 17.5. pátek | 18.5. sobota | 19.5. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2007 | 15:00 - 16:30 malá UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD | 10:45 FK - Lednice, hřiště UT ČD | volno |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2006 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
minirepublika Šardice | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD | 10:45 FK - Lednice, hřiště UT ČD | volno |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2005 | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD | 16:45 FK - Jihlava, hřiště UT ČD | volno |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
9:00 FK - Lednice, hřiště UT ČD | 12:15 FK - Frýdek-Místek, hřiště Ratíškovice |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2004 | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 FK - Jihlava, hřiště UT ČD | volno |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
7:45 - 8:30 UT ČD | 10:30 FK - Frýdek-Místek, hřiště Ratíškovice |
9:00 FK - Lednice, hřiště UT ČD | |||||||
Mužstvo | 13.5. pondělí | 14.5. úterý | 15.5. středa | 16.5. čtvrtek | 17.5. pátek | 18.5. sobota | 19.5. neděle |
ML. DOROST – 2002+2003 | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 malá UT ČD/areál ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | volno |
ST. DOROST - 2000+2001 | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 malá UT ČD/areál ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | volno |
MUŽI A | 17:30 - 19:00 UT ČD | 10:00 - 11:00 UT ČD | 17:00 - 18:30 ČD A | volno | 17:30 - 18:45 ČD A | 17:00 FK - Frýdek-Místek, hřiště ČD A | volno |
17:00 - 18:30 malá/velká UT ČD | |||||||
MUŽI B | volno | volno | 18:30 - 20:00 UT ČD | volno | 19:00 FK - Lužice, hřiště UT ČD | volno | volno |
Staří páni | volno | volno | 18:30 - 20:00 UT ČD | volno | volno | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.