Mužstvo | 13.9. pondělí | 14.9. úterý | 15.9. středa | 16.9. čtvrtek | 17.9. pátek | 18.9. sobota | 19.9. neděle |
BRANKÁŘI | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY přípravka | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | St: 10:00 Mutěnice-FK | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62016 a mladší | volno | volno | 16:45 - 18:00 Rybáře | volno | 16:45 - 18:00 Rybáře za brankou | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2015 | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře za brankou | volno | 16:30 Břeclav-FK | volno | Mix ml.: 10:00 Mutěnice-FK | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2014 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | 16:30 Břeclav-FK | volno | volno | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2013 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 Slovácko-FK | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | 10:00 KS Slavkov | 10:00 FK-Uhřice, hřiště Rybáře |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2012 | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | 10:00 KS Slavkov | 10:00 Ždánice-FK |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2011 | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | 10:00 MiniRepublika Benešov, odj. 6:00 (REDAKO) | 10:00 Veselí/Strážnice-FK, hřiště Strážnice |
Mužstvo | 13.9. pondělí | 14.9. úterý | 15.9. středa | 16.9. čtvrtek | 17.9. pátek | 18.9. sobota | 19.9. neděle |
mladší žákyně | volno | 16:30 FK-Strážovice, hřiště Nesyt | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 14:45 Znojmo-FK, hřiště Znojmo, odj.12:00 (REDAKO) | 11:45 FK-Prušánky, hřiště Nesyt |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2010 | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 ČD A | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 ČD A |
10:00 Jihlava-FK, hř. Atonínův důl, odj.7:00 (REDAKO) |
volno |
10:45 FK-Břeclav, Rybáře | |||||||
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2009 | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 ČD A | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 ČD A |
10:00 Jihlava-FK, hř. Atonínův důl, odj.7:00 (REDAKO) |
volno |
10:45 FK-Břeclav, Rybáře | |||||||
starší žákyně | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 16:30 Znojmo-FK, hřiště Znojmo, odj.12:00 (REDAKO) | 10:00 FK-Hr.Lhota, hřiště Nesyt |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2008 | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:30 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 9:00 FK-Břeclav, hřiště Rybáře | 12:30 FK-Jihlava, hřiště Svatobořice |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2007 | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:30 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 9:00 FK-Břeclav, hřiště Rybáře | 10:30 FK-Jihlava, hřiště Svatobořice |
Mužstvo | 13.9. pondělí | 14.9. úterý | 15.9. středa | 16.9. čtvrtek | 17.9. pátek | 18.9. sobota | 19.9. neděle |
ML. DOROST – 2005+2006 | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 12:15 FK-Bedřichov, hřiště Šardice | volno |
ST. DOROST - 2003+2004 | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | 16:45 - 18:15 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 10:00 FK-Bedřichov, hřiště Šardice | volno |
MUŽI A | volno | 17:15 - 18:45 ČD A | 10:00 - 11:00 UT ČD | 17:00 - 18:30 ČD A | volno | 9:30 - 10:45 ČD A |
15:30 Žďár n. S. - FK, hřiště Žďár n. S., odj.11:45 (REDAKO) |
17:00 - 18:30 ČD A | |||||||
ŽENY | volno | 18:00 - 19:30 Nesyt | volno | 18:00 - 19:30 Nesyt | volno | volno |
11:00 Jihlava - FK, hřiště ul. Jiráskova, odj.8:00 (REDAKO) |
Staří páni | volno | 19:00 - 20:30 UT ČD | volno | volno | 19:00 - 20:30 UT ČD | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.