Mužstvo | 21.9. pondělí | 22.9. úterý | 23.9. středa | 24.9. čtvrtek | 25.9. pátek | 26.9. sobota | 27.9. neděle |
BRANKÁŘI | volno | 16:30 - 18:00 Dorost + žáci U12-15 - UT ČD | volno | volno | volno | volno | |
HOLKY přípravka | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | st.+ml. 16:30 FK-Ratíškovice, hřiště Nesyt | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62015 a mladší | volno | volno | 17:00 - 18:00 Rybáře | volno | 17:00 - 18:00 Rybáře | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2014 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | Liga Benjamínků Ratíškovice | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2013 | 16:30 - 18:00 Rybáře | 13:00 OC, hřiště Sparta Brno | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 10:00 FK-Mutěnice, hřiště Nesyt | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2012 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno |
13:00 OC Hrušovany u Brna, odj. 11:00 (REDAKO) |
volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | 13:00 KP Hodonín, hřiště UT ČD | 11:00 St.Poddvorov-FK |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2011 | 17:00 FK-Mutěnice, hřiště Mutěnice | volno |
16:30 FK-Dambořice, UT ČD |
15:00 OC, Pozořice, odj. 13:00 (REDAKO) | volno | 12:00 Turnaj Nedakonice | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2010 | 16:30 - 18:00 Nesyt | 17:00 Prušánky-FK, hřiště Prušánky | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | 13:00 KP Hodonín, hřiště UT ČD | volno |
Mužstvo | 21.9. pondělí | 22.9. úterý | 23.9. středa | 24.9. čtvrtek | 25.9. pátek | 26.9. sobota | 27.9. neděle |
mladší žákyně | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt |
17:45 FK-Vnorovy, hřiště Nesyt |
16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 10:00 Strážnice-FK | volno |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2009 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 10:45 FK-Újezd, hřiště UT ČD | volno |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2008 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 10:45 FK-Újezd, hřiště UT ČD | volno |
starší žákyně | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt |
16:00 FK-Vnorovy, hřiště Nesyt |
16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 14:00 Hr.Lhota-FK | volno |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2007 | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | 9:00 FK - Újezd, UT ČD | 12:30 FK - Slovácko, hřiště ČD A |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2006 | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 9:00 FK - Újezd, UT ČD | 10:30 FK - Slovácko, hřiště ČD A |
Mužstvo | 21.9. pondělí | 22.9. úterý | 23.9. středa | 24.9. čtvrtek | 25.9. pátek | 26.9. sobota | 27.9. neděle |
ML. DOROST – 2004+2005 | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | 12:15 FK - Břeclav, hřiště Šardice | volno |
ST. DOROST - 2002+2003 | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 10:00 FK - Břeclav, hřiště Šardice | volno |
MUŽI A | volno | 17:15 - 18:45 UT ČD | 10:00 - 11:00 UT ČD | volno | 17:15 - 18:45 ČD A | 9:30 - 10:30 ČD A |
15:30 Humpolec - FK, hřiště Humpolec, odj.11:30 (REDAKO) |
17:15 - 18:45 ČD A | |||||||
ŽENY | 18:00 - 19:30 Nesyt | volno | volno | 18:00 - 19:30 Nesyt | volno | volno |
15:30 B. Ostrava B - FK, hřiště Hošťálkovice, odj.11:30 (REDAKO) |
Staří páni | volno | 19:00 - 20:30 UT ČD | volno | volno | 19:00 - 20:30 UT ČD | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.