Mužstvo | 22.1. pondělí | 23.1. úterý | 24.1. středa | 25.1. čtvrtek | 26.1. pátek | 27.1. sobota | 28.1. neděle |
BRANKÁŘI | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY | 16:30 – 18:00 Vančurka | volno | volno | 18:00 - 19:30 Lipovka | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62012 a mladší | 17:00 - 18:00 Mírák MT | volno | volno | 15:30 - 17:00 Mírák VT | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2011 | volno | 17:00 - 18:30 Mírák VT | volno | volno | 16:00 - 17:30 Mírák VT | HT Brno | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2010 | 16:00-17:00 Mírák | volno | 16:30 - 18:00 Mírák VT | 16:30 - 18.00 Lipovka | volno | volno | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2009 | 16:30 – 18:00 Lipovka | volno | 16:30 Fitness Lipovka/ 15:00 PU Gbely | volno | 16:30 - 18:00 Lipovka | HT Bystřice p.Host. | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2008 | volno | volno | 16:00 - 17:30 hala Lužice | volno | 16:30 – 18:00 Vančurka | HT Vyškov | HT Vel.Bystřice |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2007 | 16:00 - 17:30 hala Lužice | volno | 16:30 - 18:00 Lipovka | 16:00 PU Holíč | volno | volno | HT TEZA Hodonín |
Mužstvo | 22.1. pondělí | 23.1. úterý | 24.1. středa | 25.1. čtvrtek | 26.1. pátek | 27.1. sobota | 28.1. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2006 | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD | volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
10:00 Inter Brat. - FK, hřiště Stupava, odj.8:15 (REDAKO) |
OHL Lužice |
turnaj TCM Brno | |||||||
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2005 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
11:30 Inter Brat. - FK, hřiště Stupava, odj.8:15 (REDAKO) |
OHL Lužice |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2004 | 14:45 - 16:15 hala TEZA | volno | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD/terén |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
15:00 - 16:15 UT Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno | 11:00 Senica - FK, hřiště Senica |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2003 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 14:45 - 16:15 hala TEZA | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD/terén | 17:00 Dubňany dor. - FK, hřiště UT Dubňany |
15:00 - 16:15 UT Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno | 9:30 Senica - FK, hřiště Senica |
Mužstvo | 22.1. pondělí | 23.1. úterý | 24.1. středa | 25.1. čtvrtek | 26.1. pátek | 27.1. sobota | 28.1. neděle |
ML. DOROST U16 – 2002 | 17:00 - 18:00 UT Dubňany, odj.16:30 (REDAKO) | 16:30 - 18:00 UT Mutěnice, odj.16:15 (REDAKO) | volno | 16:30 - 18:00 UT Mutěnice, odj.16:15 (REDAKO) | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/terén | volno | volno |
ML. DOROST U17 – 2001 | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/terén | 16:30 - 18:00 UT Mutěnice, odj.16:15 (REDAKO) | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/terén | 16:30 - 18:00 UT Mutěnice, odj.16:15 (REDAKO) | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/terén | volno | volno |
ST. DOROST U18 - 2000 | 17:00 - 18:00 UT Dubňany, odj.16:30 (REDAKO) | 16:30 - 18:00 Lipovka | 16:30 - 18:00 UT Dubňany, odj.16:15 (REDAKO) | volno | 16:00 - 18:00 malá UT u ČD/terén | volno | volno |
ST. DOROST U19 - 1999 | 17:00 - 18:00 UT Dubňany, odj.16:30 (REDAKO) | 16:30 - 18:00 Lipovka | 16:30 - 18:00 UT Dubňany, odj.16:15 (REDAKO) | volno | 16:00 - 18:00 malá UT u ČD/terén | volno | volno |
MUŽI | 18:00 - 19:30 UT Dubňany | TRX Kyjov, čas bude upřesněn | volno | čas a místo bude upřesněno | 16:00 - 17:30 UT Dubňany |
11:00 Vyškov - FK, hřiště UT Vyškov, odj.8:30 (REDAKO) |
volno |
Staří páni | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.