Mužstvo | 22.4. pondělí | 23.4. úterý | 24.4. středa | 25.4. čtvrtek | 26.4. pátek | 27.4. sobota | 28.4. neděle |
BRANKÁŘI | volno | 16:30-17:30 Malá UT U ČD pro brankáře U11/10 + holky | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY přípravka | volno | st.+ml. 17:30/16:00 FK - Mutěnice, Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | volno | volno |
HOLKY žačky | volno | 17:30 FK - Hovorany, hřiště Hovorany | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | volno | Turnaj FK Hodonín |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62013 a mladší | volno | 17:00 - 18:00 Rybáře "Školky v pohybu" | volno | volno | 16:30 -18:00 Malá UT ČD, "Školky v pohybu" | volno | T - Kopčany |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2012 | volno | 17:00 - 18:00 Rybáře | 17:00 PU Holíč | volno | 16:30 - 18:00 Malá UT ČD | volno | T - Kopčany |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2011 | volno | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | 17:00 Vacenovice - FK | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2010 | volno | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | KP Mor.Krumlov | Champions Trophy Kalinkovo |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2009 | volno | volno |
Odjezd na turnaj Gubbio Itálie, odj.19:30 (REDAKO) |
GUBBIO CUP - ITÁLIE | GUBBIO CUP - ITÁLIE | GUBBIO CUP - ITÁLIE KP Mor.Krumlov | GUBBIO CUP - ITÁLIE |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2008 | volno | 17:00 FK-Veselí, hřiště Veselí |
Odjezd na turnaj Gubbio Itálie, odj.19:30 (REDAKO) |
GUBBIO CUP - ITÁLIE | GUBBIO CUP - ITÁLIE | GUBBIO CUP - ITÁLIE | GUBBIO CUP - ITÁLIE |
Mužstvo | 22.4. pondělí | 23.4. úterý | 24.4. středa | 25.4. čtvrtek | 26.4. pátek | 27.4. sobota | 28.4. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2007 | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD |
minirepublika Brno, odj.8:00 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 UT ČD | ValmezCup | ValmezCup | ValmezCup |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2006 | turnaj Itálie | volno | 15:00 - 16:30 malá UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
volno | 10:45 Mor. Sl. Brno - FK, hřiště ul. Vojtova, odj.7:00(REDAKO) |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2005 | volno | 15:00 - 16:30 malá UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 UT ČD |
10:30 Vítkovice - FK, hřiště TC Vítek, odj.6:15 (REDAKO) |
9:00 Mor. Sl. Brno - FK, hřiště ul. Vojtova, odj.7:00(REDAKO) |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2004 | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 UT ČD |
10:30 Vítkovice - FK, hřiště TC Vítek, odj.6:15 (REDAKO) |
9:00 Mor. Sl. Brno - FK, hřiště ul. Vojtova, odj.7:00(REDAKO) |
Mužstvo | 22.4. pondělí | 23.4. úterý | 24.4. středa | 25.4. čtvrtek | 26.4. pátek | 27.4. sobota | 28.4. neděle |
ML. DOROST – 2002+2003 | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 12:15 FK - Svratka Brno, hřiště Šardice | volno |
ST. DOROST - 2000+2001 | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 10:00 FK - Svratka Brno, hřiště Šardice | volno |
MUŽI A | volno | 10:00 - 11:00 UT ČD | 17:00 - 18:30 ČD A | 17:30 - 18:30 ČD A |
17:00 Velké Meziříčí - FK, hřiště Vel. Mez., odj.13:15 (REDAKO) |
volno | volno |
17:30 - 19:00 UT ČD | |||||||
MUŽI B | volno | volno | 18:00 - 19:30 UT ČD | volno | 19:00 FK - Vlkoš, hřiště UT ČD | volno | volno |
Staří páni | volno | volno | 18:00 - 19:30 UT ČD | volno | volno | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.