Mužstvo | 23.4. pondělí | 24.4. úterý | 25.4. středa | 26.4. čtvrtek | 27.4. pátek | 28.4. sobota | 29.4. neděle |
BRANKÁŘI | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | volno | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62012 a mladší | 16.00 - 17.00 Rybáře | volno | 16.00 - 17.00 Rybáře | volno | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2011 | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 UT u ČD malá | Liga Benjamínků - Prušánky | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2010 | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 10.00 FK - Dubňany |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2009 | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | 10.30 Lovčice- FK KP Rajhrad | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2008 | 16.30 - 18.00 Nesyt | volno | 16.30 - 18.00 Nesyt | volno | 16.30 - 18.00 Nesyt | KP Rajhrad | 10.00 FK-KEN Veselí |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2007 | 1630 - 18.00 Nesyt | volno | 16.30 - 18.00 Nesyt | volno | 16.30 - 18.00 Nesyt | 13.00 MiniRepublika Prostějov | 11.30 Lovčice - FK |
Mužstvo | 23.4. pondělí | 24.4. úterý | 25.4. středa | 26.4. čtvrtek | 27.4. pátek | 28.4. sobota | 29.4. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2006 | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD | volno | minirepublika Karviná, odj. 6:30(REDAKO) | volno | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 Kroměříž - FK, hřiště Obvodová, odj.12:45 (REDAKO) |
volno |
13:30 Hustopeče - FK, hřiště Hustopeče | |||||||
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2005 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 Kroměříž - FK, hřiště Obvodová, odj.12:45 (REDAKO) |
volno |
13:30 Hustopeče - FK, hřiště Hustopeče | |||||||
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2004 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Ratíškovice, odj.14:40 (REDAKO) |
11:45 HFK Olomouc - FK, hřiště Holice, odj.6:45 (REDAKO) |
volno |
12:00 Hustopeče - FK, hřiště Hustopeče | |||||||
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2003 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Ratíškovice, odj.14:40 (REDAKO) |
10:00 HFK Olomouc - FK, hřiště Holice, odj.6:45 (REDAKO) |
volno |
12:00 Hustopeče - FK, hřiště Hustopeče | |||||||
Mužstvo | 23.4. pondělí | 24.4. úterý | 25.4. středa | 26.4. čtvrtek | 27.4. pátek | 28.4. sobota | 29.4. neděle |
ML. DOROST U16 – 2002 | volno |
16:30 - 18:00 Rybáře, odj.16:15 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 Čejč, odj.16:10 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 Rybáře, odj.16:15 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 Mikulčice, odj.16:10 (REDAKO) |
13:00 Medlánky - FK, hřiště Hudcova 33, odj.8:30 (REDAKO) |
volno |
ML. DOROST U17 – 2001 | volno |
16:30 - 18:00 Rybáře, odj.16:15 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 Čejč, odj.16:10 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 Rybáře, odj.16:15 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 Mikulčice, odj.16:10 (REDAKO) |
12:30 Vel. Meziříčí - FK, hřiště Vel. Meziříčí UT, odj.7:00 (REDAKO) |
volno |
ST. DOROST U18 - 2000 | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | 16:30 - 18:00 Čejč, odj.16:10 (REDAKO) | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/terén | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/terén |
10:45 Medlánky - FK, hřiště Hudcova 33, odj.8:30 (REDAKO) |
volno |
ST. DOROST U19 - 1999 | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | 16:30 - 18:00 Čejč, odj.16:10 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 Rybáře, odj.16:15 (REDAKO) |
16:30 - 18:00 Mikulčice, odj.16:10 (REDAKO) |
10:15 Vel. Meziříčí - FK, hřiště Vel. Meziříčí UT, odj.7:00 (REDAKO) |
volno |
MUŽI | 17:00 - 18:30 ČD A | 17:00 - 18:30 místo bude upřesněno | 17:00 - 18:30 ČD A | volno | 16:30 - 18:00 ČD A | 16:00 FK - Kroměříž, hřiště ČD A | volno |
Staří páni | volno | 18:00 - 19:30 Rybáře | volno | volno | 18:00 - 19:30 Rybáře | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.