Mužstvo | 28.10. pondělí | 29.10. úterý | 30.10. středa | 31.10. čtvrtek | 1.11. pátek | 2.11. sobota | 3.11. neděle |
BRANKÁŘI | volno | volno | 15:00 ml./st.žáci/16:30 dorost - UT ČD | volno | volno | volno | volno |
HOLKY přípravka | volno | 17:00 Schůzka trenérů, ČD | volno | volno | volno | volno | ml.14:30 FK-Kyjov st.14:30 FK-Těmice, hř. UT ČD |
HOLKY žačky | volno | 17:00 Schůzka trenérů, ČD | volno | volno | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62014 a mladší | volno | 17:00 Schůzka trenérů, ČD | volno | volno | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2013 | volno | 17:00 Schůzka trenérů, ČD | volno | volno | volno | volno | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2012 | volno | 17:00 Schůzka trenérů, ČD | volno | volno | volno | 10:00 FK-Dubňany, hř.Nesyt | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2011 | volno | 16:00 Ždánice-FK | volno | volno | volno | 11:00 KP Hustopeče | 10:00 FK - St.Poddvorov, hřiště Rybáře |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2010 | volno | 17:00 Schůzka trenérů, ČD | volno | volno | volno | 10:00 FK-Dubňany, hř.Nesyt | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2009 | volno | 17:00 Schůzka trenérů, ČD | volno | volno | volno | 11:00 KP Hustopeče | volno |
Mužstvo | 28.10. pondělí | 29.10. úterý | 30.10. středa | 31.10. čtvrtek | 1.11. pátek | 2.11. sobota | 3.11. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2008 | volno | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
10:45 FK - Šlapanice, hřiště UT ČD |
15:00 Kroměříž- FK, hřiště Kroměříž, odj.12:45 (REDAKO) |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2007 | volno | 10:00 - 11:30 UT ČD | 11:00 - 12:30 UT ČD | volno |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
10:45 FK - Šlapanice, hřiště UT ČD |
15:00 Kroměříž- FK, hřiště Kroměříž, odj.12:45 (REDAKO) |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2006 | volno | volno | 9:30 - 11:00 Rybáře | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:10 UT ČD | 9:00 FK - Šlapanice, hřiště UT ČD | 12:30 FK - Zlín, hřiště UT ČD |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2005 | volno | volno | 9:30 - 11:00 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:10 UT ČD | 9:00 FK - Šlapanice, hřiště UT ČD | 10:30 FK - Zlín, hřiště UT ČD |
Mužstvo | 28.10. pondělí | 29.10. úterý | 30.10. středa | 31.10. čtvrtek | 1.11. pátek | 2.11. sobota | 3.11. neděle |
ML. DOROST – 2003+2004 | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 17:30 UT ČD | 18:45 FK - Sp.Brno, hřiště UT ČD | volno | volno |
ST. DOROST - 2001+2002 | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 17:30 UT ČD | 16:30 FK - Sp.Brno, hřiště UT ČD | volno | volno |
MUŽI A | volno | 17:30 - 18:45 UT ČD | 17:00 - 18:30 UT ČD | 17:15 - 18:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 ČD A | 14:00 FK - Přerov, hřiště ČD A | volno |
MUŽI B | volno | volno | 18:30 - 20:00 UT ČD | volno | volno | volno | volno |
ŽENY | volno | volno | 18:00 - 19:30 UT ČD | 18:30 - 20:00 UT ČD | volno |
10:00 Nové Sady - FK, hřiště Nové Sady, odj.7:00 (REDAKO) |
volno |
Staří páni | volno | 18:30 - 20:00 UT ČD | volno | 18:30 - 20:00 UT ČD | volno | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.