Mužstvo | 29.4. pondělí | 30.4. úterý | 1.5. středa | 2.5. čtvrtek | 3.5. pátek | 4.5. sobota | 5.5. neděle |
BRANKÁŘI | volno | 16:30-17:30 Malá UT U ČD pro brankáře U11/10 + holky | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY přípravka | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | St. 10:00 Turnaj Šardice / Ml.14:45 Kyjov B - FK | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | volno | St. 11:00 Poddvorov-FK / Ml. 12:00 Uhřice-FK |
HOLKY žačky | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 14:00 Hr.Lhota - FK | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62013 a mladší | volno | 17:00 - 18:00 Rybáře "Školky v pohybu" | volno | volno | 16:30 -18:00 Malá UT ČD, "Školky v pohybu" | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2012 | 17:00 - 18:00 Rybáře | 17:00 - 18:00 Rybáře | volno | volno | 16:30 - 18:00 Malá UT ČD | Liga Benjamínků | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2011 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 11:00 Velká n.V. - FK | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | 10:00 FK-Prušánky, hřiště Nesyt | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2010 | 16:30 - 18:00 Rybáře | volno | 14:00 Veselí n.M. B-FK | volno | 16:30 - 18:00 Rybáře | KP Mor.Krumlov | 10:30 Těmice-FK |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2009 | volno | volno | 10:00 Turnaj Šardice /13:30 Kyjov B - FK | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | 10:00 FK-Prušánky, hřiště Nesyt | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2008 | volno | volno | 10:45 Šlapanice - FK / 13:30 Kyjov B - FK | volno | 16:30 - 18:00 Nesyt | volno | 15:00 KEN Veselí - FK |
Mužstvo | 29.4. pondělí | 30.4. úterý | 1.5. středa | 2.5. čtvrtek | 3.5. pátek | 4.5. sobota | 5.5. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2007 | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 10:00 FK - Zlín, hřiště ČD A | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
10:00 Znojmo - FK, hřiště nám. O.Chlupa, odj.7:30 (REDAKO) |
volno |
10:45 Šlapanice-FK, hřiště Šlapanice, odj.7:00 (REDAKO) |
10:45 FK - Kohoutovice, hřiště UT ČD | ||||||
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2006 | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 10:00 FK - Zlín, hřiště ČD A | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
10:00 Znojmo - FK, hřiště nám. O.Chlupa, odj.7:30 (REDAKO) |
volno |
10:45 Šlapanice-FK, hřiště Šlapanice, odj.7:00 (REDAKO) |
10:45 FK - Kohoutovice, hřiště UT ČD | ||||||
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2005 | 15:00 - 16:30 UT ČD |
16:45 Fr.-Místek - FK, hřiště Fr.-Místek, odj.10:30 (REDAKO) |
9:00 Šlapanice-FK, hřiště Šlapanice, odj.7:00 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 UT ČD | 9:00 FK - Kohoutovice, hřiště UT ČD | 12:15 FK - Vítkovice, hřiště Ratíškovice |
17:30 FK - Újezd, hřiště UT ČD | |||||||
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2004 | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 Fr.-Místek - FK, hřiště Fr.-Místek, odj.10:30 (REDAKO) |
9:00 Šlapanice-FK, hřiště Šlapanice, odj.7:00 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 UT ČD | 7:45 - 8:30 UT ČD | 10:30 FK - Vítkovice, hřiště Ratíškovice |
17:30 FK - Újezd, hřiště UT ČD | 9:00 FK - Kohoutovice, hřiště UT ČD | ||||||
Mužstvo | 29.4. pondělí | 30.4. úterý | 1.5. středa | 2.5. čtvrtek | 3.5. pátek | 4.5. sobota | 5.5. neděle |
ML. DOROST – 2002+2003 | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 malá UT ČD/areál ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 15:15 Břeclav - FK, hřiště Lesní 10 |
ST. DOROST - 2000+2001 | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 malá UT ČD/areál ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 13:00 Břeclav - FK, hřiště Lesní 10 |
MUŽI A | 17:00 - 18:30 ČD A | 17:30 - 19:00 ČD A |
16:30 Uničov - FK, hřiště Uničov, odj.12:00 (REDAKO) |
17:30 - 18:30 ČD A | 17:00 - 18:30 ČD A | 16:30 FK - Vrchovina, hřiště ČD A | volno |
MUŽI B | volno | volno | 10:00 - 11:30 UT ČD | volno | 19:00 FK - Vracov, hřiště UT ČD | volno | volno |
Staří páni | volno | volno | 18:00 - 19:30 UT ČD | volno | volno | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.