Mužstvo | 4.11. pondělí | 5.11. úterý | 6.11. středa | 7.11. čtvrtek | 8.11. pátek | 9.11. sobota | 10.11. neděle |
BRANKÁŘI | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY přípravka | volno | volno | Lipovka 16:30-18:00 | 16:30 - 18:00 Nafukovačka ČD | volno | volno | volno |
HOLKY žačky | volno | Lipovka 16:30-18:00 | volno | 18:00-19:30 Nafukovačka ČD | volno | HT - Velká Bystřice | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62014 a mladší | 16:00 - 17:00 Mírák | volno | 16:30-18:00 Nafukovačka ČD | volno | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2013 | 17:00 - 18:00 Mírák | volno | 16:30-18:00 Želva | volno | 16:30-18:00 Mírák | volno | 13:30 LB Holíč |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2012 | volno | volno | 16:30-18:00 Želva | volno | 16:30 - 18:00 Mírák | 14:45 Lužice-FK | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2011 | volno | volno | 16:30-18:00 Želva | volno | 16:30 - 18:00 Lipovka | volno | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2010 | volno | 16:30-18:00 Nafukovačka ČD | volno |
16:30-18:00 UT ČD |
18:00-19:30 Nafukovačka ČD | volno | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2009 | volno | 18:00-19:30 Nafukovačka ČD | volno |
16:30-18:00 UT ČD |
16:30-18:00 Nafukovačka ČD | 10:30 MiniRe Vítkovice (odj. REDAKO) | volno |
Mužstvo | 4.11. pondělí | 5.11. úterý | 6.11. středa | 7.11. čtvrtek | 8.11. pátek | 9.11. sobota | 10.11. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2008 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | 11:00 minirepublika UT ČD | volno |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
volno | 10:00 FK - Znojmo, hřiště UT ČD |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2007 | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 nafukovačka |
15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
volno | 10:00 FK - Znojmo, hřiště UT ČD |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2006 | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 UT ČD |
15:00 Sig.Olomouc - FK, hřiště UT S.Olomouc, odj.10:00 (REDAKO) |
volno |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2005 | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD |
13:00 Sig.Olomouc - FK, hřiště UT S.Olomouc, odj.10:00 (REDAKO) |
volno |
Mužstvo | 4.11. pondělí | 5.11. úterý | 6.11. středa | 7.11. čtvrtek | 8.11. pátek | 9.11. sobota | 10.11. neděle |
ML. DOROST – 2003+2004 | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD |
12:45 Žďár n. S. - FK, hřiště Žďár n.S., odj.7:15 (REDAKO) |
volno |
ST. DOROST - 2001+2002 | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD |
10:30 Žďár n. S. - FK, hřiště Žďár n.S., odj.7:15 (REDAKO) |
volno |
MUŽI A | volno | 17:30 - 18:45 UT ČD |
17:00 - 19:00 alpi.+fitness |
17:15 - 18:30 UT ČD | volno | volno | volno |
MUŽI B | volno | volno | volno | volno | 18:00 - 19:30 UT ČD | volno | volno |
ŽENY | 18:00 - 19:30 UT ČD | volno | 18:00 - 19:30 UT ČD | volno | 18:00 - 19:30 UT ČD |
16:00 Zlín - FK, hřiště Zlín-Vršava UT, odj.13:30 (REDAKO) |
volno |
Staří páni | volno | 18:30 - 20:00 UT ČD | volno | 18:30 - 20:00 UT ČD | volno | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.