Mužstvo | 4.6. pondělí | 5.6. úterý | 6.6. středa | 7.6. čtvrtek | 8.6. pátek | 9.6. sobota | 10.6. neděle |
BRANKÁŘI | volno | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | volno | volno | volno |
HOLKY | 17.00 FK-Sudoměřice st. hřiště Sudoměřice | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 17.00 FK-Petrov ml. hřiště Petrov | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62012 a mladší | volno | 17.00 Senica-FK | volno | volno | 17.00 Dětská sportovní olympiáda - UT U ČD | 9.00 Turnaj Rybáře | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2011 | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | volno | volno | 17.00 Dětská sportovní olympiáda - UT U ČD | volno | Benjamínci Kyjov |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2010 | 17.00 FK-Bzenec hřiště Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 10.00 Strážnice-FK |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2009 | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | 16.30 - 18.00 Rybáře | volno | volno |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2008 | 17.00 FK-Velká n.Vel. hřiště Nesyt | volno | 16.30 - 18.00 Nesyt | volno | 16.30 - 18.00 Nesyt | T-Olomouc/T-Skalica | T-Skalica |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2007 | 16.30 - 18.00 Nesyt | volno | 16.30 - 18.00 Nesyt | volno | 16.30 - 18.00 Nesyt | volno | 10.00 Strážnice-FK |
Mužstvo | 4.6. pondělí | 5.6. úterý | 6.6. středa | 7.6. čtvrtek | 8.6. pátek | 9.6. sobota | 10.6. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2006 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno | 10:45 Podluží - FK, hřiště Kostice |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2005 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 paintball | 15:00 - 16:30 UT ČD | volno | 10:45 Podluží - FK, hřiště Kostice |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2004 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | 16:45 FK - Vyškov, hřiště Ratíškovice | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | 8:30 - 10:00 UT ČD | 8:30 - 10:00 UT ČD |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2003 | bazén Hodonín, odvoz v 9:10 z bazénu na ČD (REDAKO) | 15:00 - 16:30 UT ČD | 15:00 FK - Vyškov, hřiště Ratíškovice | volno | 15:00 - 16:30 Rybáře, odj.14:40 (REDAKO) | volno | 9:00 Podluží - FK, hřiště Kostice |
Mužstvo | 4.6. pondělí | 5.6. úterý | 6.6. středa | 7.6. čtvrtek | 8.6. pátek | 9.6. sobota | 10.6. neděle |
ML. DOROST U16 – 2002 | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD |
16:30 - 18:00 Mikulčice, odj.16:15 (REDAKO) |
volno | 16:30 Starý Lískovec-FK, hřiště ul. Klobásova, odj.12:00(REDAKO) |
ML. DOROST U17 – 2001 | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | 16:30 - 18:00 UT ČD |
16:30 - 18:00 Mikulčice, odj.16:15 (REDAKO) |
12:15 Žďár n. S. - FK, hřiště Žďár n. S., odj.6:45 (REDAKO) |
volno |
ST. DOROST U18 - 2000 | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno |
16:30 - 18:00 Mikulčice, odj.16:15 (REDAKO) |
volno | 14:15 Starý Lískovec-FK, hřiště ul. Klobásova, odj.12:00(REDAKO) |
ST. DOROST U19 - 1999 | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno | 16:30 - 18:00 UT ČD | volno |
16:30 - 18:00 Mikulčice, odj.16:15 (REDAKO) |
10:00 Žďár n. S. - FK, hřiště Žďár n. S., odj.6:45 (REDAKO) |
volno |
MUŽI | 17:00 - 18:30 ČD A | 17:00 - 18:30 ČD A/UT |
18:00 Mohelnice - FK, hřiště Mohelnice, odj.13:00 (REDAKO) |
volno | 17:00 - 18:30 ČD A | 17:00 FK - Uničov, hřiště ČD A | volno |
Staří páni | volno | 18:00 - 19:30 Rybáře | volno | volno | 18:00 - 19:30 ČD UT | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.