Mužstvo | 6.11. pondělí | 7.11. úterý | 8.11. středa | 9.11. čtvrtek | 10.11. pátek | 11.11. sobota | 12.11. neděle |
BRANKÁŘI | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
HOLKY | 16:00 - 17:30 hala Lužice | volno | volno | 18:00 - 19:30 Lipovka | volno | volno | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKA U62012 a mladší | 17:00 - 18:00 Mírák MT | volno | 16:30 - 18:00 Mírák VT | volno | volno | HT Gbely | volno |
PŘEDPŘÍPRAVKAU7 2011 | 16:00 - 17:00 Mírák VT | 17:00 - 18:30 Mírák VT | volno | volno | 16:00 - 17:30 Mírák VT | HT Brno | volno |
ML. PŘÍPRAVKA U8 – 2010 | 16:30 – 18:00 Lipovka | volno | 16:30 – 18:00 hala Želva Dubňany | 15:30 - 17:00 Mírák VT | volno | volno | HT Brno |
ML. PŘÍPRAVKA U9 – 2009 | 16:30 – 18:00 Vančurka | volno | 16:30 – 18:00 hala Želva Dubňany | volno | 16:30 - 18:00 Lipovka | volno | Dunajská Streda - FK, hřiště D. Streda, odj.7:15(REDAKO) |
ST. PŘÍPRAVKA U10 – 2008 | volno | volno | 16:00 - 17:30 hala Lužice | volno | 16:30 – 18:00 Vančurka | volno | Dunajská Streda - FK, hřiště D. Streda, odj.7:15(REDAKO) |
ST. PŘÍPRAVKA U11 – 2007 | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD | volno | 16:30 - 18:00 Lipovka | volno | 16:00 - 17:30 hala Lužice | volno | Dunajská Streda - FK, hřiště D. Streda, odj.7:15(REDAKO) |
Mužstvo | 6.11. pondělí | 7.11. úterý | 8.11. středa | 9.11. čtvrtek | 10.11. pátek | 11.11. sobota | 12.11. neděle |
MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 2006 | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD | volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
HT TCM Brno | volno |
MLADŠÍ ŽÁCI U13 – 2005 | bazén Ratíškovice, odj.7:30 (REDAKO) | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD |
minirepublika Karviná, odj.6:30 (REDAKO) |
volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
HT Třebíč | volno |
STARŠÍ ŽÁCI U14 - 2004 | 14:45 - 16:15 hala TEZA | volno | 15:00 - 16:30 malá UT u ČD |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
volno | HT Sparta Brno | volno |
STARŠÍ ŽÁCI U15 – 2003 | bazén Ratíškovice, odj.7:30 (REDAKO) | 14:45 - 16:15 hala TEZA | volno |
15:00 - 16:30 hala Želva Dubňany, odj.14:45 (REDAKO) |
15:00 - 16:30 malá UT u ČD | volno | 10:30 FK - Viktoria Žižkov, hřiště UT Dubňany |
Mužstvo | 6.11. pondělí | 7.11. úterý | 8.11. středa | 9.11. čtvrtek | 10.11. pátek | 11.11. sobota | 12.11. neděle |
ML. DOROST U16 – 2002 | volno | 16:30 - 18:00 hala Lipovka | volno | 16:30 - 18:00 hala Lipovka | volno | volno | volno |
ML. DOROST U17 – 2001 | volno |
15:30 - 17:00 Rybáře, odj.15:20 (REDAKO) |
15:30 - 17:00 Rybáře, odj.15:20 (REDAKO) |
volno |
15:30 - 17:00 Rybáře, odj.15:20 (REDAKO) |
12:15 Svratka Brno, - FK, hřiště Svratecká 11, Brno, odj.7:45 (REDAKO) |
volno |
ST. DOROST U18 - 2000 | volno | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/Duhovka | volno | 16:30 - 18:00 malá UT u ČD/Duhovka | volno | volno | volno |
ST. DOROST U19 - 1999 | volno |
15:30 - 17:00 Rybáře, odj.15:20 (REDAKO) |
15:30 - 17:00 Rybáře, odj.15:20 (REDAKO) |
volno |
15:30 - 17:00 Rybáře, odj.15:20 (REDAKO) |
10:00 Svratka Brno, - FK, hřiště Svratecká 11, Brno, odj.7:45 (REDAKO) |
volno |
MUŽI | volno | 16:00 - 17:30 hřiště Mikulčice | 16:00 - 17:30 ČD A | volno | 16:00 - 17:30 ČD A | 10:00 - 11:30 ČD A | 14:00 FK - Hulín, hřiště ČD A |
Staří páni | volno | volno | volno | volno | volno | volno | volno |
© COPYRIGHT 2014 - 2022 RSM HODONÍN | Partneři | Tento web vytvořilo Grafické studio 321 CREATIVE CREW.